Ota yhteyttä

Katso sijaintimme kartalla:

Espoo Tampere

Oletko suunnittelemassa messuja tai tapahtumaa? Kutsu meidät kylään!

Sovitaanko tapaaminen?

TAPAUKSEN TEKIJÄT:

ASIAKKUUSJOHTO   TUOTANTO   SUUNNITTELU  HALLINTO  TAMPEREEN TOIMISTO

 

ASIAKKUUSJOHTO

Petri Roivainen

Commercial Director

petri.roivainen@tapaus.fi
+358 40 548 2700

Hannu Huttunen

Operations Director

hannu.huttunen@tapaus.fi
+358 50 048 2454

Riitta Anttila

Senior Account Director

riitta.anttila@tapaus.fi
+358 400 424046

Netta Huhtala

Account Director

netta.huhtala@tapaus.fi
+358 50 340 9991

Jaakko Huovila

Account Director

jaakko.huovila@tapaus.fi
+358 45 328 9959

Ville Huovila

Account Director

ville.huovila@tapaus.fi
+358 45 329 7788

Hanna Laakkonen

Account Director

hanna.laakkonen@tapaus.fi
+358 45 120 6767

Reetta Sinervo

Account Director

reetta.sinervo@tapaus.fi
+358 44 923 4268

Caroline Korhonen

Client Director

caroline.korhonen@tapaus.fi
+358 40 556 9999

Antti Lehto

Client Director

antti.lehto@tapaus.fi
+358 50 577 0073

Paula Taht

Account Manager

paula.taht@tapaus.fi
+358 40 560 9262

Piia Järvenpää

Account Coordinator

piia.jarvenpaa@tapaus.fi
+358 45 235 8001

“Me Tapauksella uskomme, että menestyksellinen liiketoiminta syntyy ihmisten välisestä vuorovaikutuksesta.

TUOTANTO

Joonas Patama

Production Director

joonas.patama@tapaus.fi
+358 40 533 8189

Antti Kihlström

Team Leader, Executive Producer

antti.kihlstrom@tapaus.fi
+358 400 124937

Salla Komulainen (on maternity leave)

Team Leader, Executive Producer

salla.komulainen@tapaus.fi
+358 40 525 3608

Noora Mahlamäki

Team Leader, Executive Producer

noora.mahlamaki@tapaus.fi
+358 44 748 2001

Tiina Palojärvi

Team Leader, Executive Producer

tiina.palojarvi@tapaus.fi
+358 40 063 0061

Jarkko Rautio

Team Leader, Executive Producer

jarkko.rautio@tapaus.fi
+358 40 132 7080

Krista Saarikko

Team Leader, Executive Producer

krista.saarikko@tapaus.fi
+358 50 373 8966

Janne Hakkarainen

Executive Producer

janne.hakkarainen@tapaus.fi
+358 40 837 0099

Hanna Järvi (on maternity leave)

Executive Producer
hanna.jarvi@tapaus.fi
+358 40 051 7211

Eeva Sinda

Executive Producer

eeva.sinda@tapaus.fi
+358 40 123 8987

Kirsi Toivakka-Manninen

Executive Producer

kirsi.toivakka-manninen@tapaus.fi
+358 50 586 5422

Ina Hallila

Production Manager

ina.hallila@tapaus.fi
+358 50 492 3170

Päivi Henttonen

Producer

paivi.henttonen@tapaus.fi
+358 40 540 0095

Anu Lönnrot (on maternity leave)

Producer

anu.lonnrot@tapaus.fi
+358 50 381 4014

Soile Niinikoski

Producer

soile.niinikoski@tapaus.fi
+358 40 7616816

Pauliina Paavola

Producer

pauliina.paavola@tapaus.fi
+358 40 709 4302

Tuuli Pinnioja

Producer

tuuli.pinnioja@tapaus.fi
+358 40 556 3684

Saana Saranpää (on maternity leave)

Producer

saana.saranpaa@tapaus.fi
+358 45 130 0773

Ilkka Setälä

Producer

ilkka.setala@tapaus.fi
+358 50 320 0388

Camilla Vanhanen

Producer

camilla.vanhanen@tapaus.fi
+358 40 824 3346

Elli Vähärautio

Producer

elli.vaharautio@tapaus.fi
+358 45 317 8475

Valtteri Wallin

Producer

valtteri.wallin@tapaus.fi
+358 50 350 5573

Linda Ahonen

Junior Producer

linda.ahonen@tapaus.fi
+358 40 545 4951

Laura Juva

Junior Producer

laura.juva@tapaus.fi
+358 40 736 1442

Venla Järvinen

Junior Producer

venla.jarvinen@tapaus.fi
+358 40 510 5487

Kia Korpela

Junior Producer

kia.korpela@tapaus.fi
+358 400 542 567

Jenni Pekkarinen

Junior Producer

jenni.pekkarinen@tapaus.fi
+358 50 477 9558

Ronja Pyykkönen

Junior Producer

ronja.pyykkonen@tapaus.fi
+358 41 545 4091

Mikko Suomi

Junior Producer

mikko.suomi@tapaus.fi
+358 50 480 3222

Henna Mansikka-aho

Production Coordinator

henna.mansikka-aho@tapaus.fi
+358 45 125 4565

Ella Matula

Production Coordinator

ella.matula@tapaus.fi
+358 40 579 3032

Riikka Öörni

Production Coordinator

riikka.oorni@tapaus.fi
+358 40 507 7916

Max Tawast

Production Coordinator

max.tawast@tapaus.fi
+358 40 761 8361

Justus Tikanoja

Production Coordinator

justus.tikanoja@tapaus.fi
+358 50 592 4687

Sanni Viljaala

Production Coordinator

sanni.viljaala@tapaus.fi
+358 45 634 9356

SUUNNITTELU

Karoliina Patama

Planning / Team Leader

karoliina.patama@tapaus.fi
+358 40 745 4988

Sanna Lukkarila

Art Director

sanna.lukkarila@tapaus.fi
+358 50 587 6010

Petri Rantonen

Designer Director

petri.rantonen@tapaus.fi
+358 44 355 0349

Tuomas Westerlund

Designer

tuomas.westerlund@tapaus.fi
+358 50 441 8470

Jomi Kyllönen

Graphic Designer, Production

jomi.kyllonen@tapaus.fi
+358 40 506 8013

Jonna Palmu

Concept Planner

jonna.palmu@tapaus.fi
+358 40 760 7143

Marjaana Nieminen

Planning Coordinator

marjaana.nieminen@tapaus.fi
+358 40 969 6093

Katriina Laatikainen

Planning Coordinator

katriina.laatikainen@tapaus.fi
+358 44 3533 270

Dilek Parlar

Planning Coordinator

dilek.parlar@tapaus.fi
+358 44 992 8988

HALLINTO

Timo Aalto

Managing Director

timo.aalto@tapaus.fi
+358 400 801 205

Marika Fyhr-Elonen

HR Manager

marika.fyhr-elonen@tapaus.fi
+358 44 495 7500

Ulla Kittilä

Financial Manager

ulla.kittila@tapaus.fi
+358 45 114 4087

Sofia Häkkinen (on study leave)

Administrative and Finance Assistant

sofia.hakkinen@tapaus.fi
+358 45 673 1246

TAMPEREEN TOIMISTO

Ville Vehmas

Executive Producer, Director Tampere

ville.vehmas@tapaus.fi
+358 40 058 2423

Minna Vilkko

Account Manager

minna.vilkko@tapaus.fi
+358 44 9886456

Janita Ravantti

Production Coordinator

janita.ravantti@tapaus.fi
+358 44 512 6234

Espoon toimipiste

Otakaari 5A, 2.krs, 02150 Espoo

Tampereen toimipiste

Sisunaukio 2 (Valmetinkatu 6), 33900 Tampere

Laskutus ja toimitukset:

Ulla Kittilä
ulla.kittila@tapaus.fi
+358 45 114 4078

Laskutustiedot

Verkkolaskut
OVT-tunnus: 003720683937
Operaattori: Basware

Laskujen sähköpostiosoite
laskut@administer.fi

Töihin Tapaukselle?

Tutustu avoimiin työpaikkoihimme tai lähetä avoin hakemus osoitteeseen rekry@tapaus.fi

Copyright © 2019 TAPAUS